УКР РУС
Додому  Контакти  Мапа сайту 
 • Оголошення
 • Каталог посилань
 • Фотографії Іспанії
 • Словник
 • Форум
 • На форумі
 • Cдам квартиру в Барселоне. [clasesencasa, 19:37]
 • особенности съема квартиры в Испании [clasesencasa, 19:27]
 • снять квартиру в Барселоне и окрестностях [clasesencasa, 19:35]
 • Вибори Президента України 2014 [bombero, 01:03]
 • встречу,доставлю в аэропорт Барселоны, Жироны. [viv, 09:03]
 • Сдаю виллу с видом на море на Коста Брава, Испания [viv, 09:42]
 • Индивидуальный отдых в Барселоне . [artabash125, 13:54]
 • Пользовательского поиска

  Робота в Іспанії

  Іспанія є членом Європейської Співдружності. Європейський економічний простір складається із країн Європейської Співдружності, за винятком Норвегії, Ісландії й Ліхтенштейну.

  На території всієї Іспанії розмовляють кастильською (іспанською) мовою. Проте, якщо ти збираєшся оселитися в одній з наступних автономних областей: Галісії, Каталонії, Країні Басків або на Балеарських островах, тобі можливо доведеться вивчити мови цих місцевостей - галісійску, каталонську (у Каталонії та на Балеарських островах) або мову эускера - які, поряд з іспанською, мають статус офіційних у кожній із цих областей.

  Громадяни Європейського економічного простору можуть вільно переїжджати, поселятися й працювати в будь-якій країні – членів, користуючись тими ж правами, що й громадяни цієї країни. Ця свобода переміщення також діє для членів їхньої родини, у не залежності від їхнього громадянства. Тому, якщо ти є громадянином однієї із цих країн, ти можеш зайнятися в Іспанії будь-якою трудовою діяльністю, як власною, так і найманою, без необхідності звертатися із проханням про надання дозволу на роботу, і користуватися тими ж правами, що й іспанські трудящі, відносно зарплати, умов роботи, забезпечення житлом, професійної підготовки, соціального забезпечення й вступу в профспілку. Як громадянинові співтовариства, для в’їзду в Іспанію тобі потрібно тільки посвідчення особи або діючий паспорт. Якщо час твого перебування в країні перевищує 3 місяці, необхідно одержати дозвіл на перебування в країні, щоб акредитувати твій робочий статус у співтоваристві.

  Дозвіл на перебування в країні. Цей дозвіл видається як незалежним працівникам (autónomo), так і працюючим на когось (trabajador por cuenta ajena). Однак, якщо ти студент, безробітний або пенсіонер, цей дозвіл необхідно для того, щоб довести, що твоє перебування не стане економічним або соціальним навантаженням для бюджету іспанської держави.

  Із проханням про одержання дозволу на перебування в країні необхідно звернутися, протягом одного місяця від дня в’їзду в Іспанію, у Службу з питань іноземців тієї провінції, у якій ти збираєшся оселитися або почати господарську або трудову діяльність, або в місцевий поліцейський комісаріат. Термін дії дозволу варіюється залежно від колективу, до якого ти належиш, і від тривалості твого перебування в Іспанії.

  Більше інформації з цієї теми можна отримати, зателефонувавши 900 150 000 (номер безкоштовної телефонної консультації Міністерства внутрішніх справ), або за телефоном 00 34 91 537 24 23 за кордоном. Перш, ніж їхати в Іспанію, необхідно звернутися за одержанням інформації із твоєї конкретної ситуації в іспанське посольство або консульство у твоїй країні.

  По приїзду потрібно послати в іспанське посольство або консульство твоєї країни письмове повідомлення про місце твого проживання в Іспанії.

  Як знайти роботу в Іспанії

  Незважаючи на прогресивний спад, починаючи з 1996 року, відсоток безробіття в Іспанії продовжує бути найвищим у Європейській Співдружності. Знайти роботу в Іспанії – задача не проста, для цього необхідно застосувати всі можливі методи (знайомих, родичів, пресу, інформаційні центри, професійні асоціації…), включаючи мережу європейської служби зайнятості в Іспанії EURES і багато уяви та винахідливості.

  Детальніше >>
  Дозволи на роботу в Іспанії

  Источник espana.kp.ru

  Адвокат Рауль Моралес Мартинес (юридическая фирма "Morera & Asociados ASESORES INTERNACIONALES") объясняет о виде на жительство с разрешением на работу в Испании...

  Имеется целый ряд различных типов разрешений на работу: по найму, за свой счет, временное и другие. Остановимся подробней на каждом из них.

  Детальніше >>
  Прийняття на роботу в Іспанії

  На территории Испании могут легально могут работать граждане Испании, граждане ЕС, а также иностранцы имеющие право на проживание и работу в Испании.

  РАБОЧИЕ – ГРАЖДАНЕ СТРАН ЕС

  Наем жителей стран-членов Сообщества происходит в том же порядке, что и наем граждан Испании. Законодательство Сообщества сняло все барьеры и ввело уравнительный порядок найма граждан стран-членов Сообщества. Для начала трудовой деятельности достаточно зарегистрироваться в качестве работника в службе социального страхования.

  Детальніше >>
  Працевлаштування в Іспанії

  Умови та правила працевлаштування іноземців в Іспанії

  Міграційне законодавство Іспанії регулюється положеннями Органічного Закону № 14/2003 "Про права і свободи іноземців та їх соціальний статус" від 20 листопада 2003 року.

  Детальніше >>
  SPAIN
   
  Правова інформація Авторські права Політика конфіденційності