УКР РУС
Додому  Контакти  Мапа сайту 
 • Оголошення
 • Каталог посилань
 • Фотографії Іспанії
 • Словник
 • Форум
 • На форумі
 • Cдам квартиру в Барселоне. [clasesencasa, 19:37]
 • особенности съема квартиры в Испании [clasesencasa, 19:27]
 • снять квартиру в Барселоне и окрестностях [clasesencasa, 19:35]
 • Вибори Президента України 2014 [bombero, 01:03]
 • встречу,доставлю в аэропорт Барселоны, Жироны. [viv, 09:03]
 • Сдаю виллу с видом на море на Коста Брава, Испания [viv, 09:42]
 • Индивидуальный отдых в Барселоне . [artabash125, 13:54]
 • Пользовательского поиска

  Таррагона

  Таррагона (столиця Ближньої Іспанії в часи Римської Імперії), зберігає численні архітектурні пам´ятники цього періоду. Стіни, що оточують історичну частину міста, були зведені в ІІІ столітті до н.е., після цього вони піддавалися реформації в Середньовіччя.

  Над морем піднімаються стіни Римського Амфітеатру, побудованого в другому столітті до нашої ери й у часи вистав вміщував більше 12.000 чоловік. Тут проходили бої між гладіаторами та гладіаторами й хижими тваринами.

  Стародавнє місто Таррако також мало театр і цирк. Римський театр у Таррагоні був розташований поза обнесеною стіною площі, у даний час це Археологічний Коридор. Тут відбувалися змагання колісниць.

  Середньовічна Таррагона

  Історична частина Таррагони перебуває між Середземним морем та стародавніми стінами. У цій частині Таррагони знаходиться Собор Санта- Марії, будівництво, зведене на римському храмі, присвяченому Юпітерові й мусульманській мечеті. Романські титульні портали Таррагони, покриті готичними зводами й критими галереями романського походження, демонструють перехід від одного історичного стилю до іншого. До Середніх Століть належать також аркади вулиці Мерсерія (Mercerіa), але незважаючи на це головною середньовічною вулицею міста Таррагона вважається вулиця Кабальєрс (Cavallers). У цій центральній частині міста виділяються будинку Дега (Dega), Консіліс (Concіlіs), Міста (Cіutat)...

  По іншу сторону Бульвару Рамбла Велья (Rambla Vella) знаходиться сучасна частина Таррагони, з його Бульваром Рамбла Нова (Rambla Nova), що приводить нас до Пасео де лас Пальмерас (Paseo de las Palmeras ) та Середземноморського Балкона (Balcon del Medіterraneo). З Балкона відкриваються кращі види в Таррагоні на Середземне море та Чудовий пляж.

  З модерністських будинків колишнього Таррако (Tarraco) можна відвідати вежу й трибуну Будинку Ріполь (Casa Rіpoll), залізну конструкцію Центрального Ринку або каплицю Коледжу Ісус і Марії (Colegіo Jesus і Marіa), будівництво якої в Таррагоні контролював Антоніо Гауди, найвидатніший представник іспанського Модернізму.

  Місто Таррагона також володіє одним із самих більших палеохристианских некрополів Заходу. Прикраса дерев´яних трун, кам´яних плит, саркофагів і мавзолеїв наближають нас до мистецтва перших християн.

  Не слід забувати про те, що столиця Золотого Узбережжя - Коста Дорада володіє одним з найважливіших портів "Маре Нострум". Найкращий спосіб пробувати типові морські продукти й рибні блюда узбережжя Таррагони це направитися в Ель Серральо (El Serrallo). Це рибальський квартал міста Таррагона. Великі креветки із Сан Карлоса де Ла Рапіта (San Carlos de la Rapіta), ракоподібні Камбрилсу (Cambrіls) або мальки вугра Дельти ріки Ебро це тільки невелика частина того що запропонує Вам Таррагона. Овочі материкової зони супроводжуються соусом ромеско (romesco)- зробленим із червоного сухого перцю, помідорів та мигдалю). Ель Патако (El Pataco)- блюдо з равликів, картоплі, тунця, мигдалю, часнику й петрушки), фрикадельки із тріски, або чорний рис із каракатицею. Головними інгридієнтами десертів Таррагони є мигдаль і лимон. Великі зони виноградників провінції Таррагона дають назви п´яти цікавих найменувань походження (denomіnacіon de orіgen): Таррагона, Конка Де Барбера, Пенедес, Пріорат і Терра Альта.

  Маршрути провінції Таррагона

  Розташування Таррагони, у самім серці Золотого Узбережжя, запрошує нас відвідати спокійні й неглибокі пляжі із найприємнішим піском золотавого кольору. Такі населені пункти як Калафель (Calafell), Торредембарра (Torredembarra) або Альтафула (Altafulla) сполучають історичні ансамблі з великою кількістю різноманітних пропозицій для відпочинку на узбережжя Середземного моря. Такі знамениті туристам місця як Салоу (Salou), Камбрилс (Cambrіls) і Парк- Заповідник Дельти річки Ебро на берегах прозорих вод, пропонують відвідати тематичний парк Порт Авентура, насолодитися знаменитими гастрономічними традиціями провінції Таррагона й найчарівнішими пейзажами. Можна відвідати також іберійське селище Молета дель Ремеі (Moleta del Remeі), незрівнянний історичний - художній пам´ятник, розташований у муніципалітеті Лес Касес д Альканар (Les Cases d´Alcanar). Крім того, не потрібно забувати про те, що Таррагона пропонує можливість практикувати безліч видів спорту, що не завдають шкоди навколишньому середовищу й морським розвагам будь-якого типу.

  Внутрішня- континентальна частина провінції надає нам важливий монументальний набір, сформований модерністськими будинками площі Прім (Prіm) і Каса Навас (Casa Navas) у Реусі. Також дуже рекомендується до відвідування Тортоса (Tortosa)- місто оголошений історично- художньою цінністю з- за його середньовічної, ренесансної, баррокковой і модерністської архітектури. Пришляховий готель (Parador de Turіsmo) у Тортосі, замок Ду Суда (Zuda)- національний пам´ятник, що запрошує до відвідування цього міста в родючій долині ріки Ебро.

  Зі своєї сторони Шлях Монастирів Систер (Ruta de los Monasterіos del Cіster) призиває нас відвідати в провінції Таррагона монастирі Сантес Креус (Santes Creus) і Поблет (Poblet). Монастир Поблет у провінції Таррагона, оголошений ЮНЕСКО Надбанням Людства. Шлях Монастирів Систер із провінції Таррагона можна продовжити в провінцію Лерида для відвідування монастиря Вальбона де лес Монжес (Vallbona de les Monges).

  Відпочинок на Золотому Узбережжі (Коста Дорада) також пропонує мандрівникові або просто туристові можливість поринати в процес виробництва вин і винні льохи провинції Таррагона. У Пінель Де Браі (El Pіnell de Braі), Фальсет (Falset), Гандеса (Gandesa), Л´Эсплуга Де Франколі (L´Espluga de Francolі) і в Сарралі (Sarral) бажаючі можуть відвідати модерністські винні льохи, деякі з яких побудував сам Сесар Мартінель (Cesar Martіnell). Відвідування виробництв іспанського гристого вина- Кави й іспанських вин у провінції Таррагона це дуже гарний спосіб для знайомства із проникненням дійсного мистецтва в повсякденне життя.

  Джерело: Spaіn.com.ua

  SPAIN
   
  Правова інформація Авторські права Політика конфіденційності