УКР РУС
Додому  Контакти  Мапа сайту 
 • Оголошення
 • Каталог посилань
 • Фотографії Іспанії
 • Словник
 • Форум
 • На форумі
 • Cдам квартиру в Барселоне. [clasesencasa, 19:37]
 • особенности съема квартиры в Испании [clasesencasa, 19:27]
 • снять квартиру в Барселоне и окрестностях [clasesencasa, 19:35]
 • Вибори Президента України 2014 [bombero, 01:03]
 • встречу,доставлю в аэропорт Барселоны, Жироны. [viv, 09:03]
 • Сдаю виллу с видом на море на Коста Брава, Испания [viv, 09:42]
 • Индивидуальный отдых в Барселоне . [artabash125, 13:54]
 • Пользовательского поиска

  Проект

  SPAIN.COM.UA – це перший українсько – іспанський інтернет портал. Засновники проекту це українці, які мешкають в Іспанії. В цю чудову країну нас привели різні причини, й кожен з нас пройшов свій шлях у Іспанії, але нас єднає те, що ми досягли певних успіхів в Іспанії.

  Ми знаємо з якими проблемами доводиться стикатися людям з колишнього СРСР у Іспанії. Крім того, що кожному з нас доводилося долати проблеми адаптацій, вивчення іспанської мови, оформлення та подовження необхідних документів, отримання іспанського громадянства, створення та розвитку власної справи, нам доводилося приймати активну участь у житті інших людей (рідних, друзів, знайомих, тощо). Аналіз показує, що основними складнощами, з якими стикаються наші земляки в Іспанії є незнання іспанської мови, відсутність необхідної інформації на український чи російській мовах, незнання місцевого законодавства (в тому числі імміграційного, громадянського, трудового), складнощі з пошуком роботи, недостатнє знання місцевих звичаїв та культури тощо.

  Основна маса проблем більш менш подібна, а кількість вихідців з країн колишнього СРСР в Іспанії величезна. Тому нами було прийняте рішення відшукати найбільш ефективний спосіб, який би дозволив „новим" не повторювати помилок „старих", а „старим" наблизитися, встановити взаємовигідні зв"язки, поділитися та обмінятися досвідом для того, щоб діяти більш успішно та з найменшою кількістю затрат, та ОБОВ"ЯЗКОВО допомогти „новим". Найбільш вдалим способом досягнення даних цілей є створення спеціалізованого інтернет простору.

  На нашому порталі відвідувачі зможуть познайомитися, підшукати однодумців, найти цікаву інформацію, корисні посилання на інші ресурси, попросити поради та порадити, попросити допомоги та допомогти тому хто потребує допомоги.

  Нашою метою також є надання інформації для туристів, які збираються відвідати Іспанію. В нас ви знайдете інформацію про туристичні компанії які надають туристичні послуги в Іспанії, а також безпосередньо про іспанські туристичні компанії, курорти та готелі, що дозволить вам спланувати та здійснити поїздку без зайвих посередників.

  Студентам, які шукають можливостей отримати освіту в Іспанії, ми надамо інформацію про освітні заклади Іспанії.

  Для ділових людей, яких цікавлять перш за все питання бізнесу в Іспанії, ми розповімо про іспанські компанії, які зацікавлені у виході на ринок пострадянського простору, особливостях організації та ведення бізнесу в Іспанії, надамо корисні поради та консультації.

  Крім того ми будемо висвітлювати цікаві події. Окремий розділ присвячений новинам, не залишаться без уваги цікаві особи, інтерв"ю з якими ви знайдете на наших сторінках.

  Ласкаво просимо на SPAIN.COM.UA

   

  Наш проект відкритий для всіх бажаючих прийняти в ньому участь. Ми завжди раді співробітництву з людьми, які можуть та бажають бути корисними іншим, можуть запропонувати цінну ідею з покращення роботи нашого з вами порталу.

   

  Правова інформація

  Адміністрація порталу spain.com.ua докладає усіх зусиль, щоб інформація надана на сайті, була максимально достовірною. Проте, ми не гарантуємо достовірність та актуальність цієї інформації. Зміст статей носить виключно інформативний характер. Ми не несемо відповідальність за рішення, які приймають користувачі, рівно як і за будь- які збитки або неотриманий прибуток, навіть якщо це сталося внаслідок використання або неможливості використання інформації, яка опублікована на веб- порталі www.spain.com.ua

  Детальніше >>
  Інформація про авторські права

  Всі матеріали, опубліковані на сервері, крім випадків, коли явно зазначений інший власник матеріалів, належать Spaіn.com.ua Передрук будь-якої інформації порталу Spaіn.com.ua допускається тільки в за принципом as іs, тобто без змін (крім розмірів графічних файлів) і тільки на сайтах мережі Іnternet.
  Неодмінною умовою запозичення матеріалів, що належать Spaіn.com.ua, є розміщення гіперпосилання на адресу http://www.spaіn.com.ua способом, що однозначно вказує на джерело запозиченого матеріалу.

  Детальніше >>
  Політика конфіденційності
  Детальніше >>
  SPAIN
   
  Правова інформація Авторські права Політика конфіденційності