УКР РУС
Додому  Контакти  Мапа сайту 
 • Оголошення
 • Каталог посилань
 • Фотографії Іспанії
 • Словник
 • Форум
 • На форумі
 • Cдам квартиру в Барселоне. [clasesencasa, 19:37]
 • особенности съема квартиры в Испании [clasesencasa, 19:27]
 • снять квартиру в Барселоне и окрестностях [clasesencasa, 19:35]
 • Вибори Президента України 2014 [bombero, 01:03]
 • встречу,доставлю в аэропорт Барселоны, Жироны. [viv, 09:03]
 • Сдаю виллу с видом на море на Коста Брава, Испания [viv, 09:42]
 • Индивидуальный отдых в Барселоне . [artabash125, 13:54]
 • Пользовательского поиска
  Новини

  Возз"єднання родини в Іспанії для іммігрантів буде обмежене

  По закінченні двох місяців роботи в Уряді, Селестино Корбачо (Міністр Праці й Імміграції Іспанії) почав перетворювати свій новий підхід політики імміграції в пропозиції реформи закону й регламенту статусу іноземця. Міністр праці й імміграції Іспанії запропонує встановлювати серію обмежень у возз´єднання родини в Іспанії, між якими виділяється скасування права привозити батьків, установа конкретних місяців для прибуття неповнолітніх шкільного віку й вимозі пропозиції роботи для молоді у віці від 16 до 18 років.

  Ціль полягає в тому, щоб "упорядковувати" явище, що у ситуації економічної кризи могло б приводити в Іспанію сотні тисяч людей щороку , "більшість із яких перебуває поза продуктивною системою, із закономірним додатковим навантаженням для системи суспільного добробуту", так пояснив Корбачо в заявах газеті El Periodico de Catalunya
  Уряд зобов´язаний реформувати нормативу статусу іноземця, щоб неї пристосувати її до двох європейських директив- возз´єднання сім´ї в Іспанії та тривалої резиденції в Іспанії, - у недавні рішення про Конституційний Суд і в перенесення, установлені в Уставі. Корбачо прагне до того, щоб використати з, щоб увести інші зміни "які пристосовують нормативи до нової реальності й вирішують проблеми, які були виявлені".

  ПРОЕКТ ЗАКОНУ ВОСЕНИ

  Його намір полягає в тому, щоб зі свої "пропозиції й відбиття" на першій Секторній Конференції по Імміграції, організм участі автономних областей, що буде заснований у середині липня; потім це буде погоджено із соціальними агентами й, як тільки будуть досягнуті згоди, почнеться робота над відповідними проектами закону в Конгресі.
  Один з пунктів це пропозиція - вето на прибуття неповнолітніх від 16 до 18 років без пропозиції на роботу в Іспанії. Таким чином, Корбачо думає, що з відвернена дійсна ситуація з іноземною молоддю, що "закінчує тим, що проводить дні на площах і вулицях муніципалітетів, тому що вже вони перебороли межу обов´язкового утворення й у них немає роботи, ні, навіть можливість вибирати курси для одержання роботи". Корбачо це знає, тому що у кварталах Оспіталета (L´Hospіtalet), місто, який він був мером до минулого квітня, завжди було 500 - 600 молодих людей, що перебували в такій ситуації.

  ДОЗВІЛ НА РОБОТУ В ІСПАНІЇ

  Зворотна сторона монети буде полягати в тому, що прибуття в Іспанію чоловіка й жінки по возз´єднанню родини в Іспанії, автоматично буде давати дозвіл на надання дозволу на роботу. Це вимога висунуте безліччю організацій і установ, включаючи Генералитат (Generalіtat), і в тому числі воно фігурувало у виборчій пропозиції соціалістичної партії Іспанії.
  Інша проблема, яке потрібно вирішити, - прибуття неповнолітніх протягом усього шкільного курсу, що втягує коледжі в постійну роботу з адаптації нових учнів. Недавнє вивчення Національного Інституту Статистики показує, що існує біля півмільйона неповнолітніх, котрих у найближчі роки хочуть привезти батьки по возз´єднанню родини в Іспанії.
  "Ми повинні підтримувати відкритим право на те, щоб возз´єднувати родини в Іспанії протягом 365 днів у році, для того щоб постійно мати відкритої запис на навчальний курс?", запитує міністр, щоб відповісти, що "було б корисним установлювати певний період для цього типу возз´єднань родини в Іспанії, що дозволяв би готовити реагувати школам з мінімумом підготовки". "Це відбиття", зауважує він, і він додає, що, перед тим, як скласти пропозицію статей закону, вона буде сподіватися почути думки як виховного сектора, так і автономій.

  ПОЗА СІМЕЙНИМ ЯДРОМ

  Що відбувається із батьками іноземців? Для міністра "вони не становлять частину ядра родини, що є шлюбом і дітьми", і крім того є пасивним населенням, що "заводить суспільну систему в стрес, що зачіпає не тільки іспанців, а в іммігрантів, які проживають тут". Багато країн не дозволяють проводити возз´єднання родини й Корбачо вважає, що потрібно додержуватися цього приклада, хоча також це "відбиття", що відкрито для суспільної дискусії.
  Джерело: Spain.com.ua

  15.06.2008
  SPAIN
   
  Правова інформація Авторські права Політика конфіденційності