УКР РУС
Додому  Контакти  Мапа сайту 
 • Оголошення
 • Каталог посилань
 • Фотографії Іспанії
 • Словник
 • Форум
 • На форумі
 • Cдам квартиру в Барселоне. [clasesencasa, 19:37]
 • особенности съема квартиры в Испании [clasesencasa, 19:27]
 • снять квартиру в Барселоне и окрестностях [clasesencasa, 19:35]
 • Вибори Президента України 2014 [bombero, 01:03]
 • встречу,доставлю в аэропорт Барселоны, Жироны. [viv, 09:03]
 • Сдаю виллу с видом на море на Коста Брава, Испания [viv, 09:42]
 • Индивидуальный отдых в Барселоне . [artabash125, 13:54]
 • Пользовательского поиска

  Нерухомість в Іспанії

  Нерухомість в Іспанії відповідно до законодавстава визначають як будинки, будівлі, дороги і споруди, котрі закріплені до землі, а також дерева, рослини, плоди на деревах і на корнях. До цоього поняття відносяться машини, інструменти, обладнання, призначені власником для обробки землі або експлуатації будівлі. Принцип "прив"язаності" нерухомості до землі міститься в Цивільному кодексі Іспанії.

  Купити нерухомість в Іспанії можуть як безпосередньо її майбутні власники, так і їх представники або довірені особи.

  Відповідно до законодавства Іспанії запис на право власності на нерухоме майно у відповідних документах є обов"язковим. Він дозволяє перевірити стан об"єкту нерухомості на наявність різного виду порушень і прав третіх осіб.

  Зазвичай процедура купівлі починається з угоди про резервування об"єкта, котра знімає його з продажу для інших осіб. Сума депозиту, оплаченого на даному етапі, як правило складає від 600 євро до 10 % від вартості купівлі. Далі агент перевіряє об"єкт договору на предмет можливих обмежень і оприділяє заборгованість продавця (податки на власність, комунальну плату, оплату за телефон, електроенергію, тощо).

  Зазвичай через 30-45 днів після заключення угоди про резервування об"єкта настає завершальна стадія, котра відбувається в присутності нотаріуса. Якщо угода здійснюється за допомогою іпотечного кредитування, то при здійсненні оплати присутні представники банку, котрі завіряють підписом здійснення оплати. Справу регіструють у відповідному Реєстрі власності.

  Нотаріальні й регістраційні платежі залежать від ціни власності. Так, якщо вартість нерухомості складає 150 тис. євро, то нотаріусу платиться 1,2 тис. євро, а якщо покупка обішлась в 300 тис. євро, то послуги нотаріуса обійдуться в 1,9 тис. євро. Звичайно, це загальні дані.

  Особливості володіння нерухомості в Іспанії.

  Власністю в іспанському законодавстві розуміється як право розпоряджуватися предметом без всіляких обмежень. Ніхто не може бути позбавлений нерухомогомого майна, окрім випадків, передбачених законами Іспанії.

  Кожний власник має право закривати або обгороджувати свій будинок стінами, канавами, живоплотами, заборами, але... без шкоди для інших власників і порушення встановлених на землі сервітутів!

  Водойми в Іспанії знаходяться як в громадському, так і в приватному володінні (наприклад, ріки і струмки, протікающі по території власності, природні озера й ставки в межах володіння). Слід зазначити, що спеціальними законами і правилами на власність накладають обтяження в інтересах суспільства або окремих осіб. Дані обтяження встановлюють із-за недоліків або особливостей в розташуванні власності або з інших причин. Так, власник ділянки, по якій протікають води, не може виконувати роботи, перешкоджаючі протіканю ріки, а також забруднюющі або погіршуючі її якість. Береги на відстані 3 м, навіть якщо вони находяться в приватній власності, повинні бути доступні для третіх осіб (в здебільшому це пов"язано з навігацією, рибалкою і рятувальними роботами).

  Якщо обтяження виявляться збитковими для власника нерухомості, тоді їх знімають угодою зацікавлених сторін або законом.

  Існують також вимоги й обмеження, які стосуються освітлення. Наприклад, власник не має права робити вікна в стіні, що виходять на чужу садибу, проте він може одержувати світло з вікна, розташованого вище рівня сусідської будівлі, або через дах.

  Існують спеціальні вимоги з розміщення балконів і залізних решіток на вікнах. Власник будівлі має будувати дах таким чином, щоб дощова вода потрапляла на його ділянку або на громадські дороги, але не на землю, яка належить сусідові. Власнику забороненно будувати біля чужої території колодязі, каналізацію та інші споруди, потенційно небезпечні або шкідливі для здоров"я.

  Нерухомість в Іспанії - посилання по темі:

  SPAIN
   
  Правова інформація Авторські права Політика конфіденційності