УКР РУС
Додому  Контакти  Мапа сайту 
 • Оголошення
 • Каталог посилань
 • Фотографії Іспанії
 • Словник
 • Форум
 • На форумі
 • Cдам квартиру в Барселоне. [clasesencasa, 19:37]
 • особенности съема квартиры в Испании [clasesencasa, 19:27]
 • снять квартиру в Барселоне и окрестностях [clasesencasa, 19:35]
 • Вибори Президента України 2014 [bombero, 01:03]
 • встречу,доставлю в аэропорт Барселоны, Жироны. [viv, 09:03]
 • Сдаю виллу с видом на море на Коста Брава, Испания [viv, 09:42]
 • Индивидуальный отдых в Барселоне . [artabash125, 13:54]
 • Пользовательского поиска

  Каталонія (Cataluña)

  КАТАЛОНІЯ (CATALUNA) - розташована на стику північно - східної частини Іберійського півострова з континентом і поділяється на три великі географічні зони: два гірських сектори, Піренеї (Pirineos) і Прибережні Кордільєри (Cordilleras Costeras) і Центральна Каталонська Низовина (Depresion Central Catalana). Цей рельєфний комплекс створює величезну розмаїтість пейзажів, від високих піренейських гір до дивних геологічних утворень Монтсеррат (Montserrat) і погаслих вулканів Ла Гарротча (La Garrotxa).

  Середземне Море омиває узбережжя Коста Брава (Costa Brava), Ель Маресме (El Maresme) і Коста Дорада (Costa Dorada) з їх широкими і знаменитими пляжами. Каталонія характеризується помірним кліматом і контрастним гідрографічним укладом, з гірськими ріками, що протікають по вузьких ущелинах до величі усть рік, особливо фінальної частини ріки Ебро. Національні Парки й інші захищені місця створюють екологічне багатство цієї області.

  Каталонія - це земля сугубо середземноморської культури, що незважаючи на те, що створила свою історичну самобутність у середні століття, коли проголошувалися її перші закони і створювалися перші інститути влади, бере свій початок і культуру в доісторичних часах. Каталонія до сьогоднішнього дня зазнає постійної і важливої еволюції, і в даний час є однією із самих динамічних автономних областей іспанської держави.

  Її власна мова – каталонська (el catalá) вижила у ті часи, коли на цій землі домінувала іспанська. Проте це не є перешкодою для відвідувачів, що не володіють каталонською, тому що всі жителі відмінно володіють іспанською мовою. Каталонія, що має таку яскраво виражену культуру, одночасно є одним із самих інтернаціональних місць в Іспанії. Завдяки виходові до Середземного моря вона завжди вела активну комерційну діяльність, що перетворило її міста в дуже важливі комерційні і культурні центри. Саме тому Каталонія володіє такою найбагатшою історичною і культурною спадщиною.

  Знайомство з Каталонією не повинно обмежуватися її прекрасним узбережжям з дивними пляжами, на яких можна насолоджуватися морем, сонцем і водними видами спорту, тому що, безсумнівно, варто відвідати її піренейску частину, де знаходиться Вальє де Аран (Valle de Arán). Ця місцевість, відома своїми лижними курортами, славиться також чудовими пейзажами в літню пору. Її міста і селища, з такою багатою культурною спадщиною і кращою інфраструктурою в країні, уже самі по собі є достатнім стимулом, щоб відвідати Каталонію.

  Її гастрономія, багата і різноманітна, сполучає у собі традиційну кухню внутрішніх і прибережних зон з неповторними блюдами з рису і морських продуктів. Серед її вин не можемо не відзначити знамениті в усім світі шампанські (cava), оцінені навіть у Франції. А будь-який обід закінчується традиційним десертом, таким як "crema catalana"- приготованим по оригінальному рецепту.

  Визначні пам’ятки:

  БАРСЕЛОНА (BARCELONA) – столиця Каталонії, розташована на березі Середземного моря і має у своєму розпорядженні структури дійсної метрополії. Серед її знаменитих визначних пам’яток особливо виділяється Готичний Квартал (Barrio Gótico) і архітектурні спорудження – насамперед роботи великого майстра Антоніо Гауді.

  КОСТА БРАВА (COSTA BRAVA) – розташована на середземноморському узбережжі провінції від Барселони до Хірони. Це одне із самих знаменитих іспанських узберіжь, що виділяється натуральною красою з його скелями і невеликими бухточками.

  ХEРОНА (GERONA - esp / GIRONA - cat) – Дивовижне історичне місто з оригінальним Єврейським Кварталом (Barrio Judío) серед інших визначних пам’яток.

  ФІГЕРЕС (FIGUERES) – Місто Сальвадора Далі. Головна визначна пам’ятка, природно, це музей знаменитого художника, з колекцією його самих знаменитих створінь.

  КОСТА ДОРАДА (COSTA DORADA) – Простирається від півдня Коста Брави до Таррагони, захоплюючи своїми неповторними пляжами і самобутніми по красі містечками, такими, як Сітжес і Кастельдефельс.

  ТАРРАГОНА (TARRAGONA) – важливе місто Римської Імперії, що зберігає дотепер найдавніші монументи – цирк і амфітеатр. Недалеко від Таррагони знаходяться монастирі Санта Креус і Санта Мариа де Поблет – неповторні пам’ятники історії і мистецтва.

  ЛЛЕЇДА (LLEIDA) – Розташована усередині півострова, у гірській зоні. У Ллеиді розташований знаменитий кафедральний собор Ла Сео "Seo", побудований між XII і XV сторіччями.

  Територія Каталонії

  Каталонія представляє дуже виражену географічну розмаїтість на порівняно обмеженій території, у приблизно 32.000 км квадратних, з береговою лінією приблизно в 580 км.

  В даний час у Каталонії проживають близько 7 мільйонів жителів. Барселона- це столиця Каталонії й одночасно одне з найбільших міст середземномор’я. Адміністративно автономне співтовариство поділяється на чотири провінції Барселона, Таррагона, Ллеїда і Жирона, з адміністративним розподілом на 41 район (comarca – адміністративний розподіл в Іспанії).

  Детальніше >>
  Населення Каталонії

  Одне із привілейованих місць у Середземномор’ї населення Каталонії одержало завдяки своїй території, по якій проходять торговельні шляхи. Це місце обміну ідеями, звичаями і людьми, що склали каталонську культуру і традиції. Каталонське суспільство, що у цей час досягає майже 7 мільйонів жителів, сформувалося під впливом цього обміну – продукту довгої історії міграцій і торговельного обміну з іншими культурами і націями.

  Детальніше >>
  Політична організація Каталонії

  Каталонії, у рамках правової і демократичної держави, належить легітимна автономія і виконавчі компетенції, такі як право адміністрування, за допомогою своїх власних представників, що обираються по списках представлених політичними партіями. Генералітат Каталонії (Уряд автономного співтовариства Каталонія)- це політичний інститут, що включає Парламент, Уряд і Президента, що представляє весь Генералітат і Державу в Каталонії.

  Детальніше >>
  Економіка Каталонії

  Каталонія – це країна з обмеженими натуральними ресурсами, її процвітання пояснюється стратегічним розташуванням. Первинний сектор представлений близько 3% робочої сили, але доповнений підсекторами, що конкурують майже в усьому світі, як, наприклад, виробництво шампанського, вина, свинарство, солодкі фрукти або похідні від м’ясного сектора.

  Детальніше >>
  Каталонія в Світі

  Каталонія має чітку інтернаціональну схильність. З одного боку, її інтернаціональна діяльність займає важливий простір у Європі, у якій вносить вклад у розвиток локальних і регіональних установ за допомогою Комітету Регіонів і інших європейських організмів, і одночасно бере участь у європейській політиці Іспанії. Крім того, Каталонія змушує прислухатися до себе Європейське Співтовариство за допомогою активної участі в регіональному європейському русі, об’єднанні асоціацій, що захищають інтереси регіонів у сучасному процесі європейського розвитку.

  Детальніше >>
  Каталонія

  Сьогодні каталонська кухня, національний норов і про те, що Каталонія – це не зовсім Іспанія. Чому ця земля народила стільки геніїв можна зрозуміти, хоч раз побувавши у цій країні, тут красиві й досужі люди, які вміють жити, творити і готувати таку смачну паелью.

  Каталонці люблять свою країну понад усе. Це відчуваєш, зійшовши з літака. Пробуємо іспанською, за розмовником, запитати про погоду водія таксі. Відповідь – без затримки, з усмішкою. Їі розумієш, як і зауваження, що ми - каталонці, а ви говорите не нашою мовою. Ніяковіти не варто.

  Детальніше >>
  Барселона
  Детальніше >>
  SPAIN
   
  Правова інформація Авторські права Політика конфіденційності