УКР РУС
Додому  Контакти  Мапа сайту 
 • Оголошення
 • Каталог посилань
 • Фотографії Іспанії
 • Словник
 • Форум
 • На форумі
 • Cдам квартиру в Барселоне. [clasesencasa, 19:37]
 • особенности съема квартиры в Испании [clasesencasa, 19:27]
 • снять квартиру в Барселоне и окрестностях [clasesencasa, 19:35]
 • Вибори Президента України 2014 [bombero, 01:03]
 • встречу,доставлю в аэропорт Барселоны, Жироны. [viv, 09:03]
 • Сдаю виллу с видом на море на Коста Брава, Испания [viv, 09:42]
 • Индивидуальный отдых в Барселоне . [artabash125, 13:54]
 • Пользовательского поиска
  Публікації

  Сайти для пошуку роботи в Іспанії

  Сайти для пошуку роботи в Іспанії Тема пошуку роботи в Іспанії була, є та ще довго буде актуальною. В часи фази підйому економіки питання пошуку роботи не стояло так гостро. Свідченням тому були обставини на ринку праці в Іспанії в останні роки: роботу в Іспанії було можна знайти завжди в тому числі і для осіб без документів. Ринок праці мав потребу в пропозиції, тому в останні роки було відзначено так що багато виїхали на роботу в Іспанію з України.

  РОБОТА В ІСПАНІЇ / ШУКАЮ РОБОТУ В ІСПАНІЇ / ПРОПОНУЮ РОБОТУ В ІСПАНІЇ

  З літа 2008 року обставини трохи інші - економіка Іспанії знаходиться в стані рецесії, перспектива світової економічної кризи змушує іспанських підприємців займати вичікувальну позицію. Це у свою чергу призводить до зменшення обсягу робіт і зменшенню обсягу необхідної робочої сили. Із серйозними проблемами зіштовхуються дрібні та середні підприємці (autonomos, PYMES, etc), невеселі перспективи у великих підприємств. Тема пошуку роботи в Каталонії та інших частинах Іспанії стає більш гострою та більш актуальною, сильно зростає конкуренція на ринку праці Іспанії, тому приходиться користатися будь-як джерелами інформації для пошуку оголошень про роботу в Іспанії.

  У даній статті хотіли б представити невеликий список сайтів для пошуку роботи в Іспанії. Основна мета - це представити список ресурсів, на яких можна здійснювати пошук вакансій в Іспанії, залишати своє резюме для поповнення бази даних для пошуку роботи в Іспанії, а також одержувати корисну інформацію зі спеціалізованих іспанських Інтернет- ресурсів.

   Сайт Національного Інституту Зайнятості Іспанії
  Сайт Національного Інституту Зайнятості Іспанії - (ІNEM) - www.іnem.es
  Це офіційний сайт Національного Інституту Зайнятості при Міністерстві Праці та Імміграції Іспанії. Інтерес даний сайт представляє не стільки для самого пошуку роботи, скільки для розуміння нормативної бази процесу працевлаштування в Іспанії, роботи в Іспанії, звільнення за власним бажанням в Іспанії, звільнення працівника роботодавцем, одержання вихідної допомоги, правильного оформлення процедури оформлення одержання допомоги по безробіттю в Іспанії тощо. На цьому сайті завжди можна знайти актуальні новини про стан ринку праці в Іспанії, познайомитися з пропозиціями на роботу, квотами на покриття робітників місць визначених секторів економіки. Це буде цікаво тим хто шукає можливість легально виїхати на роботу в Іспанію, а також для фірм, що займаються підбіром людей для роботи в Іспанії. На сайті (ІNEM) Національного Інституту Зайнятості Іспанії, крім інших, можна виділити чотири розділи: Зайнятість, Підвищення кваліфікації, Посібник по безробіттю та Публікації.
  З інформацією даного сайта необхідно ознайомитися тим, хто шукає роботу в державних структурах Іспанії. Тим, хто має намір підвищити свою кваліфікацію, знайти дешеві чи безкоштовні курси. Звільненим, матеріали сайту дадуть конкретні та вичерпні відповіді на питання стосовно звільнень, одержання вихідної допомоги та посібника по безробіттю в Іспанії.

   Портал по пошуку роботи ІНФОДЖОБС.Нет
  Портал по пошуку роботи ІНФОДЖОБС.Нет (ІnfoJobs) - www.іnfojobs.net
  У спрощеному варіанті портал пропонує здійснити підбір вакансій за такими критеріями: ключове слово, провінція в Іспанії, категорія та підкатегория. У розгорнутому варіанті є можливість відібрати кілька провінцій в Іспанії, підкатегорий для пошуку, вказати рівень вашої освіти, досвід роботи, вибрати цікавий для вас тип робочого контракту в Іспанії, розпорядок робочого дня, діапазон бажаної зарплати, відсіяти пропозиції по роботі з конкретним терміном давнини. Крім того, Ви можете відфільтрувати пропозиції по роботі від фірм які займаються підбором персоналу в Іспанії (empresas de seleccіon) чи фірм по тимчасовому працевлаштуванню в Іспанії (ETT).
  Один з ведучих порталів з пошуку роботи в Іспанії, є можливість підписки на одержання нових вакансій по електронній пошті та додавання свого резюме в базу даних здобувачів роботи.
  На головній сторінці цього сайту по пошуку роботи ви побачите останні пропозиції по роботі. Також винесені банери таких великих іспанських роботодавців як Манго, Ель Корте Інглес, Каррефоур, Реплсол, Секурітас та інших, підприємств які дають об´яви про роботу в Іспанії.
  Крім того на цьому сайті розміщається цікава та корисна інформація про роботу, компанії в Іспанії, ринок праці Іспанії.

  Один з найбільш відомих ресурсів для пошуку роботи в Іспанії- Монстер
  Один з найбільш відомих ресурсів для пошуку роботи в Іспанії- Монстер (Monster) - www.monster.es
  Монстер дає можливість створити здобувачу свій обліковий запис, додавати, коректувати та видаляти своє резюме. Обліковий запис на Монстері відкриває можливість додати свій CV у форматі ворд чи монстер; відправляти своє резюме в адреси фірм, вакансії яких Ви знаходите цікавими; додавати свій CV у базу даних для надання підприємствам, які шукають співробітника для покриття вакантного місця в Іспанії; для автоматичного отримання нових вакансій в Іспанії по електронній пошті.
  У розділі професійної орієнтації Монстер пропонує багато цікавої та корисної інформації, у тому числі й статті, що рекомендованиі для тих, хто шукає роботу в Іспанії. У тому числі з професійної орієнтації, про те як правильно складати резюме в Іспанії. На цьому сайті з пошуку роботи також відкриті різні форуми для дискусій та обговорень тем пошуку роботи. На сайті знайдете приклади типових договорів.
  Вважається, що тут розміщаються найбільш цікаві оголошення про роботу в Іспанії.

   Портал по пошуку роботи в Іспанії - Інтернет портал роботи та працівника
  Портал по пошуку роботи в Іспанії - Інтернет портал роботи та працівника (La web del trabajo y trabajador) - www.canaltrabajo.com
  Цей портал з пошуку роботи в Іспанії, крім можливості пошуку пропозицій по роботі в Іспанії з бази даних, дає можливість: розширеного пошуку по сайту. На порталі існують такі корисні розділи як: допоміжний розділ з пошуку роботи в Іспанії, корисні поради по пошуку роботи, поради по складанню резюме для пошуку роботи, поради та посібники з проходження співбесід та складання плану пошуку для здобувачів. Крім того, на сайті представлена безліч додаткових розділів - робочі календарі, зразки контрактів на роботу в Іспанії, нормативна база по трудовому законодавству Іспанії, приклади робочих конвенцій та договорів, списки курсів в Іспанії по трудовому та професійному вдосконаленню, публічні трудові пропозиції та розкриття процедури на подачу документів тощо. Цікаві оголошення по роботі в Іспанії.

  Інтернет портал по пошуку роботи в Іспанії - Біржа Праці Компуработа
  Інтернет портал по пошуку роботи в Іспанії - Біржа Праці Компуработа (Bolsa de Trabajo CompuTrabajo) - www.computrabajo.es
  Цей сайт по пошуку роботи в Іспанії дає можливість у зручній формі виконувати пошук представлених вакансій в Іспанії та за кордоном. Пошук здійснюється за такими критеріями:
  Місце - Ви шукаєте роботу по всій Іспанії, Ви шукаєте роботу поза Іспанією або вибрати для пошуку роботи конкретну провінцію, наприклад, робота в Мадриді, робота в Барселоні, робота у Валенсії, робота в Малазі, робота в Аликанте, тощо.
  Категорія - Ви повинні вибрати категорію, відповідно до якої будуть відібрані пропозиції по роботі в Іспанії. Приємно, що даних категорій небагато, тому для пошуку вакансій у суміжних областях не потрібно буде багато разів задавати пошукові запити.
  Дата - Ви маєте можливість вибрати пропозиції по роботі в Іспанії від поточної дати до оголошень по роботі в Іспанії, термін подачі яких, не перевищує 31 день.
  Окремо у Вас є можливість задати ключові слова, згідно до яких буде здійснюватися пошук та підбор пропозицій про роботу в Іспанії. Використовуйте знак + для того, щоб пошуковий робот відбирав пропозиції по роботі з даним словом чи - для того, щоб блокувати пропозиції з конкретним словом.
  Крім того, є список іспанських підприємств, що представляють вакантні місця.
  Розділ - часті питання.
  Можливість додавання свого CV для внесення в базу сайту для пошуку роботи, чи його коригування та видалення.
  Підписка на одержання свіжих пропозицій по роботі в Іспанії на електронну адресу.

   Трудова Біржа і Пропозиції по Працевлаштуванню
  Сайт по пошуку роботи в іспаномовних країнах, у тому числі й в Іспанії: Трудова Біржа і Пропозиції по Працевлаштуванню (Bolsa de Trabajo y Ofertas de Empleo) - www.accіontrabajo.com
  Спочатку потрібно вибрати країну для пошуку роботи.
  Пошук роботи в Іспанії здійснюється по:
  Сектору, у тому числі є можливість вибрати один чи кілька секторів, у яких Ви збираєтеся шукати роботу в Іспанії, а також вибрати всі сектори для пошуку роботи.
  Області Іспанії, у якій Ви шукаєте роботу, є можливість вибору як однієї, так і декількох провінцій Іспанії для пошуку роботи.
  Ключовим словам, згідно яким Ви бажаєте знайти роботу в Іспанії.
  Дата публікації. У Вас їсти можливість відібрати оголошення про роботу в Іспанії, опубліковані в діапазоні від двох до шістдесятьох днів.
  Можливість підписатися на одержання розсилання, з оголошеннями по роботі в Іспанії, по електронній пошті.

   Портал по класифікованих оголошеннях
  Портал по класифікованих оголошеннях. Відповідно до оголошення на самому порталі- найбільший в Іспанії портал по купівлі - продажу й іншому. Називається "бувше у вживанні" чи "другі руки" Інтернет сайт для того щоб продавати та купувати в Іспанії- http://www.empleo.segundamano.es
  Спочатку на першій сторінці Ви вибираєте на карті чи зі списку провінцію, у якій Ви бажаєте знайти роботу. Далі у вікні, що з´явилося, вибираєте категорію - РОБОТА, якщо Ви шукаєте роботу в Іспанії, а також задаєте ключові слова що вас цікавлять для пошуку роботи, згідно за якими пошукова машина буде здійснювати підбор наявних у базі даних оголошень по роботі в Іспанії.
  Повторюся про те, що даний сайт це не сайт лише з пошуку роботи в Іспанії, це сайт по купівлі - продажу, але в ньому є окремий розділ спеціально для тих, хто працює над питанням- як знайти роботу в Іспанії?

  Пропозиції по роботі в Іспанії
  Пропозиції по роботі в Іспанії на - Канал про Роботу Жовтих Сторінок Іспанії (Ofertas de Trabajo en Canal Empleo, guіasamarіllas.es). www.empleodіrecto.guіasamarіllas.es
  Канал про Роботу пропонує здобувачу розмістити своє резюме для внесення в базу даних для пошуку роботи в Іспанії і для підприємств розміщати пропозиції по роботі в Іспанії безкоштовно. Підбор пропозицій по роботі в Іспанії здійснюється за наступними критеріями - ключовим словам, провінції, населеному пункту і категорії. Також є можливість швидкого пошуку пропозицій по роботі окремо по кожній провінції в Іспанії.

   Портал іспанських оголошень - Локуо (LoQUo)
  Портал іспанських оголошень - Локуо (LoQUo), у тому числі й оголошень про роботу - www.loquo.com. Один із самих зручних та відвідуваних іспанських Інтернет ресурсів по оголошеннях.
  Початково розбитий на провінції. Це самий лівий стовпчик. Далі йдуть розділи: житло, суспільство, контакти, послуги, пропозиції по роботі, машини і мотоцикли, купівля продаж, уроки і курси. Також на цьому іспанському порталі є форум, що пропонує різні розділи.
  Пропозиції по роботі в Іспанії розбиті по секторах, останній розділ це додавання свого CV. Портал пропонує можливість додавати своє резюме, одержати по електронній пошті ключі до редагування, чи видаленню відновленню оголошення. Також можна підняти оголошення у видачі результатів, чи одержувати попередження по електронній пошті про швидке закінчення терміну публікації. Звичайно оголошення активно протягом 90 днів.
  Як Інтернет ресурс для подачі оголошення (різної тематики) це один із кращих і зручних. Як ресурс для пошуку роботи, має деякі недоліки пов´язані з іншою орієнтацією порталу - портал оголошень різної тематики.
  Оголошення пропозицій по роботи в Іспанії іноді змішуються з оголошеннями про пошук роботи в Іспанії. Не дуже велика база оголошень саме про роботу.

  Habіtamos - www.habіtamos.com - портал оголошень
  Habіtamos - www.habіtamos.com - портал оголошень. Розбитий на чотири основні частини: нерухомість, зайнятість, мотор, купівля - продаж. Розділ про роботу розбитий на 25 категорій по сферах діяльності. Крім того, пошук вакансій в Іспанії здійснюється по провінції чи населеному пункту.
  У тексті оголошення про роботу не обов´язково вказувати свої контактні телефони, є можливість одержання листів по електронній пошті через форму зворотного зв´язку.
  Незважаючи на те, що це не вузкоспециалізований сайт з пошуку роботи в Іспанії, не варто лишати можливість підписатися на розсилання оголошень з пропозиціями про роботу чи залишити своє резюме.

  Оголошення по роботі в Іспанії

  Джерело: Spaіn.com.ua

  Джерело:  Сайти для пошуку роботи в Іспанії

  09.03.2009
  SPAIN
   
  Правова інформація Авторські права Політика конфіденційності