УКР РУС
Додому  Контакти  Мапа сайту 
 • Оголошення
 • Каталог посилань
 • Фотографії Іспанії
 • Словник
 • Форум
 • На форумі
 • Cдам квартиру в Барселоне. [clasesencasa, 19:37]
 • особенности съема квартиры в Испании [clasesencasa, 19:27]
 • снять квартиру в Барселоне и окрестностях [clasesencasa, 19:35]
 • Вибори Президента України 2014 [bombero, 01:03]
 • встречу,доставлю в аэропорт Барселоны, Жироны. [viv, 09:03]
 • Сдаю виллу с видом на море на Коста Брава, Испания [viv, 09:42]
 • Индивидуальный отдых в Барселоне . [artabash125, 13:54]
 • Пользовательского поиска
  Публікації

  Ель Фонол (El Fonoll) - центр натуризму в Іспанії

  Ель Фонол (El Fonoll) - центр натуризму в Іспанії У материковій частині Каталонії, приблизно в 60 кілометрах від узбережжя, в окрузі Конка де Барбера (Conca de Barbera) (при пошуках на картах, у путівниках, мережі інтернет, не плутати з населеним пунктом Барбера де ла Конка (Barbera de la Conca), що перебуває в окрузі Конка де Барбера), одному з округів Каталонії, що не має виходу до моря, є маленьке селище, що має трохи більше ніж 20 будинків. Це селище розташоване в одній з мальовничих долин Конка де Барбера, порівняно вдалині від магістральних доріг і великих міст і називаються Ель Фонол (El Fonoll). Ель Фонол не має гучної історії й донедавна був відомий лише жителям прилеглих населених пунктів, схований у долині й напівмертвий протягом 60 років.

  Будівлі Ель Фонола складені із грубого каменю не витримували перебігу часу, занепадали, заростали чагарником і деревами.

  Емілі Вівес (Emili Vives), мрійливий і заповзятливий натурист, випадково відкрив цей куточок наприкінці 95. Ель Фонол зачарував Емілі Вівеса своїм мальовничим розташуванням, і в більшій частині бажанням здійснити свою мрію й завершити проект Комплексного Натуризму в Іспанії. Пустившись в авантюру й одержавши у власність землі й будови, Емілі Вівес перетворив Ель Фонол у перший у селище натуристів в географії Іспанії. Почавши ремонт і будівництво, він вкладає свою працю й інвестиції, щоб повернути руїни Ель Фонолу до життя й зробити їх придатними для житла. Їм керує тверде бажання перетворити Ель Фонол і його оточення в місце, що відповідає основним принципам Натуризму: повна інтеграція із Природою, неагресивне будівництво, альтернативні джерела енергії й т.д.

  Коли, здавалося б, почалося втілення мрії, з"явилися перші проблеми. У першу чергу проблеми адміністративні. Ель Фонол "не існує" і, з- за занедбаності, перетворився в "придаток" іншого, влившись у його місцеву адміністрацію. Не визнаючи існування Ель Фонола, місцеві влади вимагали безліч різних дозволів для будівництва. Емілі продовжує боротьбу за втілення своєї мрії, свариться з місцевою владою, але продовжує роботи. Не будує, але відновлює будинку, зберігаючи фасади, і в такий спосіб створюються перші приміщення.

  Тим часом Мерія зупиняє будівництво й конфісковує весь будівельний матеріал, щоб заборонити будівництво Ель Фонолу. Ресурси й ще ресурси, і все без результату. Подання проектів приміщень, реконструкції, план будівництва, план збереження лісових ресурсів і т.д. ... і незважаючи на це йому відмовляють у дозволах на будівництво й у програмі «Leader» допомоги ЄС. Емілі не зупиняється у своєму прагненні й продовжує свою роботу у впевненості, що дії місцевої адміністрації не зможуть зупинити його в здійсненні плану перетворення Ель Фонолу в Рай для натуристів і нудистів в Іспанії. Повільно, але нестомно йде будівництво, і напівзруйновані будинки починають здобувати форму, з"являється зал для зборів, ресторан і перші житлові приміщення. Одночасно з"являється водопровід та електрика, яку виробляють аерогенератори та сонячні батареї.

  З"являються перші позитивні звістки, і в 2003 році Ель Фонол одержує затверджений план будівництва на весь проект, зону селища й інфраструктури. Створюється велике штучне озеро, що використається як тимчасовий басейн, очікуваний всіма мешканцями Ель Фонола, особливо влітку. І в такий спосіб створюється те, чим сьогодні є Ель Фонол- селище Натуристів, перше в Іспанії, наповнений життям і очікуваннями, з більш ніж 40 житловими приміщеннями в різних будовах, що не припиняє рости й поліпшуватися для одержання насолоди від натуризму й нудизму в Іспанії.

  Уже закінчений новий салон - їдальня, розрахований на 200 чоловік, побудований з таким розрахунком, щоб його можна було використати в різні пори року, місця для проживання тих, хто прибуває в Ель Фонол. У проекті готель на 85 кімнат, кілька будиночків для великих груп туристів і не руйнуючий природу кемпінг. Ще залишаються в пам"яті ті занедбані руїни, які не могли й мріяти про повернення до життя людьми з голими тілами й відкритою душею.

  У цей момент офіційний сайт Ель Фонолу пропонує наступні послуги для туристів та відвідувачів:

  - Кімнати й приміщення для житла.

  - Супермаркет, де можна купити їжу, напої, вино, овочі й фрукти, хліб, біологічні продукти, господарські приналежності, книги й тощо.

  - Місця для їжі на відкритому повітрі, для готування барбакоа й вода для миття посуду.

  - Кушетки для масажу на відкритому повітрі, покривала й рушники.

  - Столики для гри в настільний теніс, ракетки й кульки.

  - Набори для гри в петанк.

  - Луки й стріли.

  - Гірські велосипеди.

  - Джерело з питною водою.

  - Басейн під відкритим небом.

  - Городи з біологічними продуктами.

  - Тварини - кози, коні й вислюки.

  - Місце для паркування автомобілів.

  - Приладдя для гри в бадмінтон.

  - Приладдя для гри у волейбол.

  - Приладдя для гри в теніс.

  - Зал для занять йогою.

  - Масажний зал.

  - Грязьові ванни.

  - Душ, туалет і вмивальники.

  - Маршрути для верхівкової їзди.

  - Спортивний зал.

  - Журнал NATUR VIDA.

  - Бібліотека.

  - Зал для гри у футбол.

  - Місця для наметів і автомобільних фургончиків для житла.

  - Оренда автомобільних фургончиків для житла.

  - Столи на 24 чоловік у лісовій зоні.

  - Сауна.

  Сайт натуристів Ель Фонолу пропонує добиратися так:

  АВТОМОБІЛЕМ:

  Cami al FonollЗ Барселони: виїхати з Барселони і їхати по автодорозі N-II (А2) до Ігуалади (Igualada) або Панадел"ї (Panadella) і їхати в напрямку Санта Колома де Керальт (Sta. Coloma de Queralt). Доїхати до повороту праворуч на Вальфогона де Ріукорб (Vallafogona de Riucorb) і через 2 кілометри, між Вальфогоною (Vallfogona) і Гимері (Guimerŕ) буде покажчик «шлях на Ель Фонол» (CAMÍ AL FONOLL), напроти пам"ятника й старої труби.

  З Таррагоны. Потрібно їхати до Саррала (Sarral), у Сарралі потрібно повернути ліворуч по покажчику (Tarrega / Andorra). Повернути на Форес (Forés). Потім прямувати на Пассанант (Passanant), через 3 кілометри буде асфальтований поворот праворуч із покажчиком «шлях на Ель Фонол» (CAMÍ AL FONOLL).

  АВТОБУСОМ (Hispano Igualadina tel: 933-396-364):

  Відправляється щодня зі станції Сантс у Барселоні. Автобус який доїжджає до Мас де ла Кадена (Mas de la Cadena) між Гимері (Guimerŕ) і Вальфогона (Vallfogona), перехрестя в 3 кілометрах від Ель Фонолу. Вартість приблизно 10 євро. Якщо повідомити по телефоні 977266138 завчасно, то хтось з Ель Фонолу під"їде, щоб підвезти Вас безкоштовно.

  ПОЇЗДОМ І ТАКСІ:

  Найближчі станції Монтбланк (Montblanc) і Таррега (Tárrega). До Ель Фонолу приблизно 20 і 18 кілометрів від цих залізничних станцій.

  БЕЗКОШТОВНО НА МАШИНІ:

  Також іноді по вівторках і п"ятницях мешканці Ель Фонолу виїжджають на автомобілі або мікроавтобусі з Барселони (станція Сантс). Зв"язатися з ними можна за телефоном 934211880 або 977266138.

  El Fonoll 

  Остання частина дороги до Ель Фонолу

  pueblo naturista en espana

  В долині видно поселення

  El Fonoll 

  Типовий краєвид цієї зони округу Конка де Барбера

  El Fonoll 

  Ель Фонол - рай для натуристів та нудистів у Іспанії

  naturismo en espana 

  Альтернативні джерела енергії

  naturismo en espana 

  Повернені до життя руїни

  Ель Фонол на карті

  Джерело: Spain.com.ua

  P.S. Фотографії зроблені в грудні в мрячний день

  15.12.2007
  SPAIN
   
  Правова інформація Авторські права Політика конфіденційності