УКР РУС
Додому  Контакти  Мапа сайту 
 • Оголошення
 • Каталог посилань
 • Фотографії Іспанії
 • Словник
 • Форум
 • На форумі
 • Cдам квартиру в Барселоне. [clasesencasa, 19:37]
 • особенности съема квартиры в Испании [clasesencasa, 19:27]
 • снять квартиру в Барселоне и окрестностях [clasesencasa, 19:35]
 • Вибори Президента України 2014 [bombero, 01:03]
 • встречу,доставлю в аэропорт Барселоны, Жироны. [viv, 09:03]
 • Сдаю виллу с видом на море на Коста Брава, Испания [viv, 09:42]
 • Индивидуальный отдых в Барселоне . [artabash125, 13:54]
 • Пользовательского поиска
  Публікації

  Реус - незважаючи на економічну кризу зайнятість готелів міста Реус тримається на рівні минулого року

  Реус - незважаючи на економічну кризу зайнятість готелів міста Реус тримається на рівні минулого року Основні готелі Реуса (провінція Таррагона) закривають сезон із зайнятістю приблизно в 80%, що перебуває на торішньому рівні. Таким чином ми стаємо свідками того, що культурний туризм починає відвойовувати позиції в туризму- сонце та пляж.

  Готельний сектор міста Реус відзначає кращий сезон, ніж було передвіщено. Схоже, що економічна криза, яка набирає оберти в Іспанії, на даний момент залишається на другому плані й оцінка зайнятості готельного сектора Реуса залишається дуже позитивною. Три основних готелі Реуса Hotel Gaudі, NH Cіutat de Reus і Hotel Qualіty, на даний момент зареєстрували (і передбачається, що така тенденція протримається до кінця сезону) зайнятість на рівні 80%. Показник зайнятості готелів у місті піднімається під час свят, як 15 серпня. У ці вихідні зайнятість готелів Реуса склала 100%.

  У готелі Hotel Gaudі, одному з найбільш центральних у Реусі, зайнятість підвищилася на 20% у порівнянні з цим же періодом минулого року. Директор готелю відзначає, що зайнятість готелю еволюціонує нормально, на рівні минулих років. Але потрібно усвідомлювати те, що відгомони економічної кризи ще проявлять себе в майбутньому.

  Готель NH Cіutat de Reus також відзначає гарні показники зайнятості готелю, на рівні 70%. Це небагато менше, ніж торік, однак зайнятість готелю в серпні перевищує аналогічний показник минулого року, повідомляє директриса готелю NH Cіutat de Reus. Повідомляється також, що скорочується період перебування туристів у готелі, а також те, що туристи витрачають менше засобів. Під час вихідних 15 серпня зайнятість цього готелю міста Реус склала 100%.

  Більше культурного туризму
  Керівництво готелю Hotel Gaudі також як і керівництво NH Cіutat de Reus сходяться в тім, що цього року значно збільшилося число культурних туристів. Запуск "Центру Гауди" (Gaudі Center) у місті Реус залучив значну кількість нових туристів.
  Рівень "пляжних туристів" у Реусі знизився. З кожним разом більше туристів зупиняється в Реусі для того, щоб насолодитися культурною пропозицією міста, а не тому, що на узбережжя не було місця в готелях. Але в тей же час, готелі міста Реус це теж варіант для тих, хто вирішує відпочити на Коста Дорада, але зіштовхується із проблемою проживання на самім узбережжі. У цей момент можливість для туристів, які шукають відпочинк на пляжах Золотого Узбережжя Іспанії зупинитися в місті Реус доповнюється зростанням попиту на культурний туризм.

  Збільшення конкуренції в майбутньому
  У майбутні роки готельна пропозиція Реуса значно виросте. Це пов´язане із планами будівництва чотирьох нових готелів у Реусі. Два будуть розташовані в Технопарку (Tecnoparc), один в Пальолі (Pallol) й один в районі старої дороги на Таррагону. У такий спосіб готельна пропозиція в місті збільшиться на 402 номери. Такі прогнози не можуть не хвилювати керівництво діючих готелів міста. Готель повинен працювати не тільки влітку, а й цілий рік, але у зв´язку зі зростанням кількості готелів у Реусі зростає ризик низької зайнятості готелів у зимовий період. Вихід з положення бачиться в пошуку альтернативних варіантів на зимовий період.

  Джерело: Spaіn.com.ua

  18.08.2008
  SPAIN
   
  Правова інформація Авторські права Політика конфіденційності